Technologia

Najwyższa jakość sprzętu stomatologicznego

Wyposażenie gabinetu stomatologicznego, poza kadrą lekarzy, ma ogromny wpływ na powodzenie leczenia pacjentów. Sprzęt stosowany w gabinecie Beauty Dental Clinic jest przede wszystkim nowy i starannie dobrany. Każde urządzenie jest na bieżąco sprawdzane i serwisowane przez autoryzowane serwisy medyczne. Urządzenia posiadają odpowiednie (wymagane prawem) pozwolenia i atesty, a personel został odpowiednio przeszkolony w zakresie jego obsługi. Wysoka klasa wyposażenia medycznego zapewnia wysoki komfort dla pacjenta. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, leczenie stomatologiczne odbywa się szybko i komfortowo.

 • Unit ADEC 500

  Jest to jeden z najnowocześniejszych unitów stomatologicznych. Jego konstrukcja pozwala na obrót całego zestawu o 270 stopni, dzięki czemu lekarz może dopasować fotel tak, aby jak najsprawniej przeprowadzić leczenie oraz zapewnić pacjentowi komfortowe warunki.

  Oparcie ma zaledwie 3 centymetry grubości i pod wpływem temperatury ciała dopasowuje się do sylwetki pacjenta. Tapicerka wykonana jest z miękkiego i miłego w dotyku materiału. Zagłówek fotela automatycznie dopasowuje swój układ w zależności od kąta pochylenia oparcia. Nie ma potrzeby oddzielnego regulowania zagłówka. Fotel posiada podłokietniki dzięki którym pacjent może przybrać wygodną pozycję podczas zabiegu.

  Unit wyposażony jest ponadto w bezszczotkowy mikrosilnik W&H, lampę z możliwością konfiguracji w trzech płaszczyznach, system ICX (system kontroli higieny unitu).

 • Wstrząsarka do wypełnień Silver Mix 90

  Urządzenie służy do mieszania komponentów stomatologicznych.

  Zakres czynności pozwala na użycie cementów glasjonomerowych, amalgamatów oraz innego rodzaju materiałów kapsułkowych. Obudowa urządzenia wykonana jest z łatwego do utrzymania w czystości tworzywa sztucznego o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Posiada także zabezpieczenie na wypadek otwarcia pokrywy w trakcie cyklu pracy.

  Urządzenie jest polecane przez jednego z największych producentów cementów glasjonomerowych.

  Główne parametry techniczne:

  • Wymiary zewnętrzne – szerokość x głębokość x wysokosć: 215 x 220 x 145 mm
  • Waga: 3,7 kg
  • Zasilanie: 230 V – 50 Hz +/- 5%
  • Moc silnika: 70 Watt
  • Temperatura pracy: 18-40 st. C
  • Częstotliwość: 4.300 cykli / minutę +/- 5%
  • Czas mieszania: od 1 do 99 sekund

 • Laser diodowy Master lase firmy Kavo

  Innowacyjne urządzenie firmy Kavo zapewnia bezbolesne i komfortowe leczenie dzięki nowym laserom diodowym . Laser wyposażony jest w wysokiej jakości końcówki światłowodową i szafirową. Obie końcówki zapewniają idealny rezultat leczenia. Podczas przeprowadzania zabiegów stomatologicznych pracują w sposób minimalnie inwazyjny, bez generowania nadmiernego ciepła i krwawienia.

  Korzyści dla pacjenta po zastosowaniu naszego urządzenia są ogromne. Laser diodowy Master Lase gwarantuje bezbolesne i komfortowe leczenie, ponieważ sąsiednie tkanki są narażone na mniejsze uszkodzenia niż w przypadku tradycyjnych zabiegów. Redukuje krwawienie wpływając na szybsze gojenie ran, a co za tym idzie zmniejszenie bólu i obrzęku po zabiegu.

  Zastosowanie:

  • Chirurgia tkanek miękkich: biopsja, odsłanianie implantów, wydłużanie korony klinicznej, nacinanie ropni, zabiegi płatowe, wycinanie zmian na błonie śluzowej (nadziąślak, włókniak, gruczolak), wycinanie kaptura dziąsłowego, usuwanie przerośniętych tkanek miękkich, plastyka wędzidełka wargi, języka
  • Endodoncja: sterylizacja kanału korzeniowego, sterylizacja okolicy okołowierzchołkowej, przykrycie miazgi,
  • Periodontologia: dezynfekcja kieszonek dziąsłowych, leczenie leukoplakii, leczenie liszaja płaskiego,
  • Biostymulacja: przyśpieszanie gojenia aft, zmian opryszczkowych, LLLT
  • Protetyka: kształtowanie linii dziąsła (laserowa korekta kształtu dziąsła), retrakcja laserowa dziąseł

 • Urządzenie do ozonoterapii Ozonytron

  Używane w naszym gabinecie urządzenie Ozonytron, dzięki optymalnym parametrom pracy umożliwia zastosowanie go w wielu dziedzinach stomatologii.

  Najczęściej wykorzystujemy go w:

  • Leczeniu zachowawczym (leczenie dorosłych i dzieci)
  • Endodoncji (leczenie kanałowe)
  • Periodontologii (leczenie chorób dziąseł i przyzębia)
  • Chirurgii
  • Leczeniu aft i opryszczki

  Budowa urządzenia umożliwia wykorzystanie wszystkich rodzajów sond, a wewnętrzny generator ozonu dozuje go w miejsce aplikacji. Urządzenie posiada funkcję tzw. miękkiego startu. W przeciwieństwie do wielu innych dostępnych na rynku urządzeń, gdzie chora tkanka, lub ząb zostają poddane impulsowi uderzeniowemu, który następuje przy pierwszym zetknięciu z wiązką ozonu, używany przez nas sprzęt zapewnia lepszą metodę. Dojście do ustawionej w urządzeniu intensywności dawki ozonu następuje w sposób płynny, począwszy od minimalnej wartości oddziaływania. Dzięki takiemu rozwiązaniu przeprowadzane zabiegi są bezbolesne i całkowicie komfortowe dla pacjenta.

 • Lampa do wybielania gabinetowego Beyond Polus Advanced

  Wybielanie zębów jest najbardziej pożądanym zabiegiem stomatologicznym wśród pacjentów. Każdy pragnie uśmiechu jak u gwiazd Hollywood, a wybielanie zębów jest najprostszym i najszybszym sposobem aby znacząco poprawić wygląd zębów i uśmiech.

  Prezentowana lampa do wybielania firmy Beyond pozwala na znacznie szybsze (w porównaniu do innych standardowych systemów) wybielanie zębów. Już na jednej wizycie zęby zostają wybielone, dzięki czemu czas wyrzeczeń dla pacjenta (w postaci białej diety, czy ewentualnej nadwrażliwości) jest znacznie skrócony.

  Beyond to bezpieczny, delikatny, profesjonalny system do wybielania w trzydzieści minut. Szkodliwe światło ultrafioletowe oraz podczerwone zostały wyeliminowane pozostawiając tylko skupioną wiązkę zimnego niebieskiego światła, które penetruje ząb, aktywując żel wybielający. Wydzielanie niższej temperatury, w porównaniu z podobnymi urządzeniami, podnosi komfort pacjenta oraz obniża prawdopodobieństwo wrażliwości . Producent gwarantuje, że trzydziestominutowa procedura pozostawia zęby jaśniejsze od 5 do 14 odcieni, ze średnim wynikiem 8 odcieni na jednym zabiegu.

  Akcelerator Beyond® Polus Advanced to połączenie innowacyjności, bezpieczeństwa oraz maksymalnych efektów w profesjonalnym wybielaniu zębów.

  Wielofunkcyjny system:

  Polus jako jedyny dostępny na rynku akcelerator hybrydowy łączy dwa systemy źródeł światła (halogen – bardzo wysoka intensywność światła oraz LED – rozszerzenie długości fali) w jeden, unikalna technologia światła LightBridgeTM, dzięki której wrażliwość w trakcie i po zabiegu zredukowana jest nawet o 80%, a efekt wybielania jest średnio o 30% lepszy w porównaniu ze standardowym Akceleratorem Beyond® zaawansowana technologia filtracji światła całkowicie eliminuje promieniowanie UV, podczerwone oraz szkodliwe ciepło, zapewniając bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegu Zimne, niebieskie światło emitowane przez akcelerator Beyond Polus niszczy 99% bakterii znajdujących się w jamie ustnej oraz zmniejsza stany zapalne przyzębia

  Wbudowana lampa polimeryzacyjna LED, ze zmiennymi trybami pracy pozwala na: wybielanie pojedynczych zębów, polimeryzację kompozytów oraz utwardzanie płynnej bariery ochronnej.

  Akcelerator Polus posiada możliwość wyboru intensywności światła przy opcji wybielania obydwu łuków zębowych: łagodna, normalna lub intensywna dla perfekcyjnego efektu wybielania dostosowanego do indywidualnych potrzeb oraz stanu uzębienia pacjenta.

  Nowoczesny, dotykowy panel sterowania ułatwia obsługę urządzenia, a ruchoma głowa lampy oraz ramię o zasięgu 360° umożliwiają idealne dopasowanie do pozycji pacjenta.

  Urządzenie posiada elektryczna kontrolę wysokości ramienia – przyciski usytuowane na głowie i dotykowym panelu sterowania.

  Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania umożliwia pacjentowi wezwanie lekarza, sprawdzenie czasu pozostałego do końca sesji oraz zatrzymanie pracy urządzenia.

  Beyond® Polus został wybrany przez The Dental Advisor jako najlepszy system do wybielania zębów na rok 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017! Fakt ten potwierdza, że Beyond® Polus Advanced nie ma sobie równych!

 • Urządzenie do wszczepiania implantów - fizjodyspenser W@H Implantmed

  Wygoda użycia dla chirurga i pacjenta jest jedną z podstawowych cech Implantmedu. To urządzenie zapewnia zdolność do pracy przez dłuższy czas bez zmęczenia i przeciążenia ręki lekarza co gwarantuje wykonanie wszystkich kroków leczenia implantologicznego szybko i bezproblemowo.

  Nowy Implantmed przedstawia koncepcję intuicyjnej obsługi, co pozwala na swobodniejszą prace lekarza. Programy można łatwo ustawić korzystając z panelu sterowania urządzenia, bądź przy pomocy sterownika nożnego, dzięki temu chirurg całą swą uwagę może poświecić pacjentowi i przeprowadzanemu zabiegowi.

  Implantmed to doskonałe urządzenie do implantologii oraz chirurgii, zapewniające maksymalną precyzję zabiegów.

 • Laser biostymulujący Gala CTL

  Urządzenie, które łączy wszystkie zalety w jednym aparacie. Promieniowanie generowane przez laser pozwala wykonywać efektywne przezskórne, powierzchniowe, bezinwazyjne i nie chemiczne zabiegi terapeutyczne. Ze względu na szczególne właściwości promieniowania laserowego oraz precyzyjną metodę jego aplikacji, urządzenie laserowe Gala CTL jest niezwykle przydatnym i niezastąpionym narzędziem pracy w gabinecie.

  Główne korzyści ze stosowania lasera:

  • świetne efekty terapeutyczne i szeroki zakres zastosowań (stymulacja metabolizmu, oddychania i podziału komórek, stymulacja systemu immunologicznego, przyspieszenie syntezy kolagenu, zwiększenie efektów przeciwbólowych, przeciwzapalnych i przeciwobrzękowych)
  • prosta metoda leczenia i krótki czas zabiegu
  • bezpieczny zabieg – nie powoduje komplikacji
  • bezbolesna, przyjazna pacjentowi terapia
  • aseptyczne, ambulatoryjne metody leczenia

  Wyraźny bezpośredni efekt kliniczny pozwala stosować promieniowanie z zakresu długości fal czerwonej i podczerwonej w leczeniu różnorakich schorzeń w stomatologii.

  Zastosowanie lasera biostymulujacego Gala CTL

  1. Laseroterapia bólu i zespołów bólowych: po obnażeniu miazgi, po leczeniu kanałowym, po wstawieniu implantów, po wstawieniu korony, po wypełnieniu zęba, przy wyrzynaniu się zębów, w przebiegu próchnicy, w stanach zapalnych
  2. Laseroterapia nadwrażliwości: poiniekcyjnej, po plastyce dziąseł, po wstawieniu korony, po wstawieniu mostu, po wypełnieniu korony, po wypełnieniu zęba, szyjek zębów, podczas wstawiania korony, w przebiegu próchnicy
  3. Laseroterapia owrzodzeń: jamy ustnej (powstałe na skutek nadmiernego szczotkowania), podniebienia (powstałe na skutek nieprawidłowej iniekcji), wargowego, owrzodzenia żuchwy (powstałego na skutek odleżyn)
  4. Laseroterapia ran, odleżyn i oparzeń: dziąsła, języka, rany oparzeniowej wargi, poekstrakcyjnej, po amputacji szczytu korzenia zęba, po drenażu ropnia kieszonki dziąsła, po drenażu ropnia podjęzykowego, po drenażu ropnia podniebienia, po plastyce dziąsła, po zabiegach chirurgicznych około zębowych, odleżyny protetycznej
  5. Laseroterapia stanów zapalnych: brodawki międzyzębowej, dziąseł, gruczołu ślinowego, jamy ustnej, aftowe zapalenie jamy ustnej, języka, kątów ust, nerwu trójdzielnego, miazgi, zapalenia okołokoronowego, z ropotokiem, opryszczki wargowej, opryszczkowego zapalenie dziąseł, zapalenia ozębnej, przyzębia, stawów skroniowo – żuchwowych, tkanki około zębowej, tkanki wokół implantu, tkanki wokół korony zęba, tkanki wokół zębów mądrości, zatoki szczękowej (ostre lub przewlekłe), zębiny, zębodołu, stawu skroniowo-żuchwowego
  6. Laseroterapia złamań i zwichnięć: złamania kości zębodołu, złamania wyrostka zębodołowego, zwichnięcia krążka stawowego, zwichnięcie stawu skroniowo – żuchwowego
  7. Inne: krwiak poinfekcyjny, obrzęki, parodontoza, patologiczne połączenie ustno – zatokowe, próchnica (wspomaganie leczenia), przypadkowe obnażenie miazgi, szczękościsk, zespół Costena

 • Urządzenie usuwania kamienia i osadu Satelec Acteon Newtron P5 XS

  Technologia Newtron opiera się na Systemie Cruise Control – to inteligentny system umożliwiający automatyczną regulację częstotliwości i mocy, co pozwala na opanowanie każdej sytuacji terapeutycznej z zachowaniem pełnej kontroli i spokoju, zapewniając najwyższy komfort dla pacjenta podczas każdego zabiegu.

  Na wymieniony system składają się trzy elementy:

  • System Auto-Tuning, wyposażony w automatyczną regulację częstotliwości. Dzięki temu końcówka jest zawsze dostrojona do odpowiedniej częstotliwości wibracji.
  • System Push-Pull, zapewniający delikatność i precyzyjną kontrolę amplitudy wibracji końcówki. Przy jego pomocy zabiegi wykonywane są z gładkimi i bezbolesnymi drganiami. System zapewnia niski stopień uszkodzenia wrażliwych tkanek i wyższy komfort pacjenta
  • Ostatnim elementem jest funkcja sprzężenia zwrotnego, która polega na zastosowaniu inteligentnej kalibracji mocy w zależności od oporu, na jaki natrafia końcówka. Przy minimalnym nacisku otrzymujemy większą precyzję i mniejsze zmęczenie.

  Urządzenie zapewnia skuteczne, płynne zabiegi dzięki największej i najbardziej innowacyjnej palecie końcówek roboczych dostępnych na rynku. Ponad 70 rodzajów końcówek do wyboru.

 • Urządzenie służące do usuwania kamienia i osadu EMS Air Flow Piezon (No pain)

  AIR-FLOW® Master Piezon firmy EMS jest pierwszym na świecie urządzeniem do profilaktyki poddziąsłowej. Stanowi idealne rozwiązanie zarówno do profilaktyki naddziąsłowej, przydziąsłowej jak i poddziąsłowej. Efektem pracy urządzeniem AIR-FLOW® Master jest zmniejszenie głębokości kieszonek, usuwanie biofilmu oraz zapobieganie chorobom periodontologicznym.

  Prezentowane urządzenie może być stosowany w każdej sytuacji klinicznej, docierając do najgłębszych kieszonek periodontalnych. Niezawodny i szybki, ale jednocześnie zapewniający maksymalny komfort dla pacjenta. Gwarantuje pracę bez uszkodzenia nabłonka lub tkanki łącznej oraz bez zarysowań na powierzchni zęba.

 • Urządzenie do znieczuleń Quicksleeper S4

  Rozwój stomatologii i preparatów do znieczuleń sprawia, że leczenie stomatologiczne w coraz większym stopniu odbywa się bezboleśnie. Czasami nasi pacjenci bardziej boja się znieczulenia i momentu iniekcji niż właściwego leczenia, postanowiliśmy wprowadzić w naszym gabinecie najnowocześniejszy, bezbolesny, sterowany komputerowo system znieczuleń QuickSleeper S4. Zastosowanie QuickSleeper’a w dużym stopniu redukuje ból u pacjenta, jednocześnie zmniejszając jego stres i czas zabiegu.

  Urządzenie to posiada wyjątkowy system umożliwiający natychmiastowe i skuteczne znieczulenie bez wystąpienia efektów ubocznych znanych z tradycyjnych metod.

 • Lupy stomatologiczne Auctus firmy Seliga

  W dobie szybkiego rozwoju materiałów i technik stomatologicznych oraz wobec wzrostu wymagań i oczekiwań pacjentów stosowanie systemów powiększających staje się coraz bardziej potrzebne. Pacjenci częściej zwracają uwagę na precyzję, jakość oraz estetykę wykonania zabiegów stomatologicznych, a także sami lekarze chętniej sięgają po lupy, aby zobaczyć więcej i dokładniej. Wpływa to na podniesienie jakości i dokładności wykonywanych zabiegów i wypełnień.

  Lupy AUCTUS przeznaczone są do ciągłej, wymagającej pracy gdzie niezbędne jest precyzyjne powiększenie pola zabiegowego.
  Jakość obrazu uzyskiwana przy wykorzystywaniu lup AUCTUS może być czynnikiem sukcesu wielu operacji i zabiegów, a łatwość użytkowania pozwala stosować je w różnych warunkach.

 • Urządzenie do mieszania mas silikonowych Pentamix

  To obecnie najnowocześniejsze urządzenie na rynku akcesoriów do mieszania mas wyciskowych.

  Pentamix miesza i dozuje jednorodną, pozbawioną pęcherzyków powietrza masę, gwarantując wykonanie wycisku o wysokiej dokładności, a co za tym idzie, idealne dopasowanie ostatecznego uzupełnienia protetycznego. Zaleta naszego urządzenia jest higieniczne i czyste wyciskanie wszystkich typów materiałów wyciskowych. Umożliwia także pracę z szybkowiążącymi masami, które poprawiają komfort pacjenta poprzez skrócenie czasu wycisku.

 • Mikroskop Leica M 320

  Rozwijające się dziedziny współczesnej stomatologii nie mogą funkcjonować na najwyższym poziomie bez wyposażenia ludzkiego oka w sprzęt ułatwiający dostrzeżenie mikroskopijnych szczegółów.

  Od pojawiania się w latach pięćdziesiątych mikroskopu chirurgicznego na rynku (stosowanego wówczas tylko w medycynie ogólnej), narzędzie to stało się integralną częścią gabinetu stomatologicznego i rozwijało się wraz z potrzebami lekarzy.

  Używany w Naszym gabinecie mikroskop stomatologiczny Leica M320 jest pierwszym na świecie mikroskopem, który wykorzystuje technologię LED. Temperatura światła generowanego przez diodę zapewnia naturalne barwy obrazów, co stanowi ułatwienie dla lekarza. Mikroskop jest również wyposażony w kamerę Full HD 1080p. co czyni go jedynym na świecie posiadającym możliwość zapisu badania.

 • Urządzenie do maszynowego poszerzania kanałów Endo Motor Wave One

  Urządzenie jest wykorzystywane przy leczeniu kanałowym (maszynowego opracowywania kanałów korzeniowych).

  Jest lekkie i bezpieczne w użyciu. Posiada zabezpieczenia minimalizujące ryzyko złamania narzędzia w kanale dzięki kontroli bieżącego momentu obrotowego oraz funkcji autorewersu.

  Podstawowe cechy urządzenia:

  • możliwość ustawienia 15 programów własnych
  • fabrycznie zaprogramowane prędkości i momenty obrotowe dla narzędzi ProTaper, ProFile, PathFile, Gates
  • proste menu
  • wygodny i przejrzysty wyświetlacz
  • zasilany akumulatorowo, z możliwością pracy podczas ładowania
  • automatyczny rewers w przypadku przekroczenia ustawionego momentu obrotowego
  • ostrzegawcze sygnały akustyczne

 • Endometr VDW Raypex 5

  Urządzenie wspomagające leczenie kanałowe za pomocą którego dokonuje się pomiaru kanału w celu ustalenia prawidłowej długości roboczej instrumentu.

  Jest to endometr najnowszej – 5 już generacji tego typu urządzenia. Pomiar endometrem zapewnia większą precyzję niż zdjęcie RTG oraz nie naraża pacjenta na promieniowanie rentgenowskie. Jest to niezbędny element wyposażenia gabinetu stomatologicznego.

  • unikalna wizualizacja obszaru przewężenia wierzchołkowego
  • wyświetlacz wykalibrowany na obszar przewężenia wierzchołkowego, osobna kalibracja nie jest konieczna
  • prezentacja „na żywo” ruchu pilnika wzdłuż całego kanału
  • pomiar oporności w wieloczęstotliwościowym systemie pomiarowym
  • zoptymalizowane oprogramowanie, aby osiągnąć jeszcze lepszą dokładność pomiaru i efektywnie

 • Urządzenie do płukania kanałów korzeniowych Rins Endo

  RinsEndo to w pełni automatyczne urządzenie umożliwiające dezynfekcję kanałów zębowych poprzez ich płukanie podczas leczenia endodontycznego.

  W Naszym gabinecie stawiamy na efektywne rozwiązania, które ułatwią lekarzom pracę a jednocześnie umożliwią przeprowadzenie skutecznego leczenia nawet w trudnych warunkach anatomicznych (duże zakrzywienie korzenia, niewielka średnica).

  Zaletami RinsEndo są: w pełni zautomatyzowana praca, efektywna chemiczna dezynfekcja kanałów zębowych na całej ich długości, najlepsze rezultaty w celu długotrwałego zachowania dobrego stanu leczonych zębów.

 • Aparat rentgenowski punktowy Sirona (radiowizjografia)

  Beauty Dental Clinic jest wyposażona we wszechstronny wewnątrzustny aparat rentgenowski. Zastosowane w nim rozwiązania techniczne upraszczają obsługę, zwiększają bezpieczeństwo pacjenta i poprawiają ergonomię pracy. Zdjęcia są bardzo szczegółowe, wyróżniają się wyjątkowo dużym zakresem kontrastu, dzięki czemu możliwe jest uchwycenie wszystkich ważnych dla pomyślnego przebiegu leczenia detali.

 • Aparat rentgenowski do zdjęć 3D ( CBCT) firmy Sirona

  Aparat rentgenowski pantomograficzny Orthophos XG 3D Ready Ceph firmy Sirona

  Celem Beauty Dental Clinic jest najwyższa jakość usług, dlatego w naszym gabinecie stawiamy przede wszystkim na diagnostykę.

  Nasza przychodnia stomatologiczna jest wyposażona w najbardziej rozbudowany model pantomografu. Gwarantuje najwyższej jakości zdjęcia przy najniższej dawce promieniowania. Duża ilość zaawansowanych programów pantomograficznych umożliwia postawienie właściwej diagnozy, zwłaszcza w trudnych przypadkach urazowych czy też przy zdjęciach pacjentów z anomaliami anatomicznymi.

 • Kamera wewnątrzustna Diagnocam Firmy Kavo

  DIAGNOcam to urządzenie służące do diagnostyki próchnicy, wykorzystujące nowoczesną technologię DIFOTI – modulowane światło laserowe przechodzące przez tkanki zęba do zobrazowania na ekranie monitora zmian patologicznych w szkliwie i zębinie. Umożliwia wykrycie próchnicy na powierzchniach zgryzowych i stycznych oraz wokół wypełnień, jak również patologicznych pęknięć szkliwa.Pozwala na zapisanie obrazu diagnostycznego tkanek zęba w dokumentacji elektronicznej pacjenta.

 • Kamera wewnątrzustna Advance Cam

  Kamera wewnątrzustna AdvanceCAM amerykańskiej firmy TPC Advanced Technology to znakomite urządzenie diagnostyczne. Umożliwia wyświetlenie obrazu na ekranie co pozwala lekarzowi na opisanie stanu jamy ustnej pacjenta.

 • Autoklaw Millenium Mocom B

  Autoklawy Millennium firmy Mocom to dzisiaj jedno z najnowocześniejszych urządzeń tego typu na rynku autoklawów.

  Urządzenie zapewnia bardzo wysoki standard sterylizacji i bezpieczeństwa. Dzięki dopracowanym systemom kontroli nie ma konieczności stosowania testów biologicznych. Autoklaw wyposażony jest w wysokiej klasy oprogramowanie, które pozwala na wybór wielu kombinacji pulsów próżni, czasu i procesu trwania suszenia oraz na płynną regulację temperatury. Wszystko to sprawia, że Millenium B skutecznie sterylizuje każdy typ wsadu.

Opinie pacjentów

Dziękujemy za zaufanie

Skontaktuj się

Odezwiemy się do Ciebie

Skontaktuj się ze mną. Skontaktuję się z Tobą w celu
ustalenia terminu konsultacji!

   

  Numer projektu: RPLU.03.07.00-06-0071/20
  Tytuł projektu: „Wzrost konkurencyjności Beauty Dental Clinic Agnieszka Krawczyk”

   

  Celem projektu jest zakup sprzętu i oprogramowania do placówki stomatologicznej. Innowacyjny sprzęt i oprogramowanie CAD/CAM do ortodoncji ma pozwolić na wdrożenie innowacji. Efektem projektu będzie oferowanie nowej usługi.

   

  Planowana wartość projektu: 640 049,98 PLN.
  Wkład Funduszy Europejskich: 448 034,98 PLN.