Ozonoterapia

Ozonoterapia

Ozonoterapia to tzw. leczenie ozonem. Ozon jest jednym z najsilniejszych utleniaczy – reaguje ze związkami organicznymi (np. bakteriami czy grzybami), powoduje ich utleniane. Jest wykorzystywany do leczenia próchnicy, zapalenia dziąseł i przyzębia, stanów zapalnych jamy ustnej, aft, opryszczki, podczas leczenia endodontycznego oraz chirurgicznego.

ozonoterapia lublin

Używane w naszym gabinecie urządzenie do ozonoterapii zapewnia skuteczność i komfort dla pacjenta podczas zabiegu. Posiada funkcję tzw. miękkiego startu. W przeciwieństwie do wielu innych dostępnych na rynku urządzeń, gdzie chora tkanka, lub ząb zostają poddane impulsowi uderzeniowemu, który następuje przy pierwszym zetknięciu z wiązką ozonu, używany przez nas sprzęt zapewnia lepszą metodę. Dojście do ustawionej w urządzeniu intensywności dawki ozonu następuje w sposób płynny, począwszy od minimalnej wartości oddziaływania. Dzięki takiemu rozwiązaniu przeprowadzane zabiegi są bezbolesne i całkowicie komfortowe dla pacjenta.

Opinie pacjentów

Dziękujemy za zaufanie

Skontaktuj się

Odezwiemy się do Ciebie

Skontaktuj się ze mną. Skontaktuję się z Tobą w celu
ustalenia terminu konsultacji!

   

  Numer projektu: RPLU.03.07.00-06-0071/20
  Tytuł projektu: „Wzrost konkurencyjności Beauty Dental Clinic Agnieszka Krawczyk”

   

  Celem projektu jest zakup sprzętu i oprogramowania do placówki stomatologicznej. Innowacyjny sprzęt i oprogramowanie CAD/CAM do ortodoncji ma pozwolić na wdrożenie innowacji. Efektem projektu będzie oferowanie nowej usługi.

   

  Planowana wartość projektu: 640 049,98 PLN.
  Wkład Funduszy Europejskich: 448 034,98 PLN.