Nasz gabinet

Nasza Klinika

Poznaj nas

Klinika Beauty Dental Clinic powstała z myślą o pacjentach wymagających, którzy pragną korzystać z usług stomatologicznych na najwyższym poziomie.

Zespół specjalistów z różnych dziedzin stomatologii zadba o kompleksowe leczenie w naszej klinice.

Posiadany przez naszą klinikę Beauty Dental Clinic najwyższej klasy sprzęt stomatologiczny umożliwia wykonanie najbardziej skomplikowanych zabiegów.

Lekarze pracujący w naszej placówce stale poszerzają swoją wiedzę i umiejętności, pragnąc zapewnić pacjentom najwyższą jakość leczenia stomatologicznego.

Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo pacjentów w trakcie zabiegów, dlatego stosujemy rygorystyczne zasady dotyczące dezynfekcji i sterylizacji narzędzi oraz sprzętu stomatologicznego. Staramy się również korzystać w jak największym stopniu z materiałów jednorazowych.

Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo pacjentów w trakcie zabiegów, dlatego stosujemy rygorystyczne zasady dotyczące dezynfekcji i sterylizacji narzędzi oraz sprzętu stomatologicznego. Staramy się również korzystać w jak największym stopniu z materiałów jednorazowych.

Nasza klinika stomatologiczna w Lublinie jest gwarancją dokładnej diagnostyki, dzięki specjalistycznemu sprzętowi między innymi precyzyjnej i bezpiecznej cyfrowej aparaturze rentgenowskiej, kamerze wewnątrzustnej obrazującej próchnicę zębów, jak i wielospecjalistycznemu podejściu do schorzeń jamy ustnej. Umożliwia to kompleksowe leczenia stomatologiczne.

Nasz doświadczony i wyspecjalizowany personel z pełnym zaangażowaniem zajmuje się leczeniem osób w każdym wieku.

Beauty Dental Clinic – zapraszamy!

Co nas wyróżnia

Jesteś w dobrych rękach

Kompleksowe i wielospecjalistyczne leczenie

Doświadczona kadra specjalistów

Nowoczesne zaplecze technologiczne

Dbałość o bezpieczeństwo naszych pacjentów

Poznaj nasz zespół

Specjaliści od uśmiechu

Gromadzimy najlepszych specjalistów różnych dziedzin stomatologii, by objąć Państwa kompleksową opieką dentystyczną. Nasze wieloletnie doświadczenie i stale podnoszone kwalifikacje przekładają się na wysoką skuteczność wdrażanych przez nas terapii.

Szczególną wagę przykładamy do atmosfery panującej w naszej klinice – pragniemy, by każdy Pacjent czuł się u nas dobrze i bezpiecznie.

Opinie pacjentów

Dziękujemy za zaufanie

Skontaktuj się

Odezwiemy się do Ciebie

Skontaktuj się ze mną. Skontaktuję się z Tobą w celu
ustalenia terminu konsultacji!

   

  Numer projektu: RPLU.03.07.00-06-0071/20
  Tytuł projektu: „Wzrost konkurencyjności Beauty Dental Clinic Agnieszka Krawczyk”

   

  Celem projektu jest zakup sprzętu i oprogramowania do placówki stomatologicznej. Innowacyjny sprzęt i oprogramowanie CAD/CAM do ortodoncji ma pozwolić na wdrożenie innowacji. Efektem projektu będzie oferowanie nowej usługi.

   

  Planowana wartość projektu: 640 049,98 PLN.
  Wkład Funduszy Europejskich: 448 034,98 PLN.